Бойовики на сході
Бойовики на сході informnapalm.org

ГУР: Через скорочення виплат з РФ російські військові відмовляються виконувати ризиковані "бойові завдання"

Російські керманичі скасували грошові надбавки за "службу на сході" – це неабияк обурило найманців

Поглиблення економічних проблем у Росії призводить до скорочення фінансування на утримання ОРДЛО. Так, було введено суттєві обмеження на виплати надбавок за виконання "бойових завдань" рядовому та сержантському складу.

Це викликало обурення та протести серед військовослужбовців з’єднань і частин 1, 2 АК. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони на сторінці у Facebook.

Зокрема, бійці підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК, яким скасували грошові надбавки, відмовляються виконувати завдання, пов'язані з ризиком для життя та здоров’я.

А от до штабам 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК наказали активізувати роботу щодо налагодження “шефської” допомоги. "Для цього командирам з’єднань і частин рекомендовано посилити роботу щодо встановлення дружніх зв’язків з представниками російських і місцевих бізнес-структур, політичних, і громадських організацій, національних та етнічних рухів (спільнот), яких запрошувати для зустрічей з особовим складом і передбачити порядок їх мотивації для подальшого співробітництва, заохочувати грамотами та спеціальними відзнаками найбільш активних".

Дивіться також фотогалерею за темою

Пошкоджені будинки, обірвана ЛЕП, перебита труба та водонапірна вежа: наслідки обстрілу Сухої Балки – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Рефат Чубаров в ефірі "5 каналу" о 23:10
Наступний матеріал
Смертельна ДТП та страшний затор: у Києві врізались фура Scania та Porsche Cayenne
Loading...