5 канал

"Глибше копаєш - довше живеш": Як у Кримському армійці ЗСУ від "Піонів" рятуються – відео

На передовій важливо, аби окопи були "правильними", говорять армійці

Захисники Кримського на передовій розповіли і показали, як вони рятуються від обстрілів бойовиків, навіть таких нищівних, як обстріл з "Піонів". Відео про це опублікувало "Військове телебачення".

"Давня армійська мудрість говорить: "Глибше копаєш – довше живеш", – говорить військовий ЗСУ Сергій. 

Такий принцип бійці втілюють на практиці. Коли немає вогню, бійці поглиблюють окопи, закріплюються і налагоджують систему вогню.

"Як ви вже бачили, по нас працюють "Піони", то ви можете уявити, наскільки нам треба закріплюватися і як це треба закріплювати. Окопуємося, закріплюємося. Чергуємо. Відбиваємо всі атаки і всі штурмові ДРГ", – розповідає військовослужбовець ЗСУ Валерій.

Бійці розповідають, що налагодили цілу систему. "Хлопці охороняють зверху, слідкують, а ми укріплюємося. Техніка не завжди має змогу доїхати сюди на передову. Тому що бувають обстріли і техніка тут помітна. Спочатку окопуємося саперськими лопатками, а потім вже йдуть лом, кайло", – розповідає армієць Сергій.

І додає, що це справа не з легких, бо в цьому районі чорнозем – 30 см. Кажуть, зверху ще можна копати, а далі земля, як бетон.

Як повідомляв 5.UA, 5 травня 2017 року бойовики застосували на Луганському напрямку біля Кримського САУ "Піон" калібру 203 мм. 

Попередній матеріал
Теракт у Манчестері: що відомо про хід розслідування трагедії
Наступний матеріал
"Доступні ліки" в Україні: 1 млн осіб вже отримали медикаменти
Loading...

Україна вшановує загиблих в аварії гелікоптера під Слов'янськом

"Осколки снаряда та уламки черепа": До Дніпра гелікоптерами доставили 8 поранених бійців АТО

Голова ВЦА Красногорівки уточнив кількість поранених внаслідок обстрілу міста з "Градів"