28 ОМБр повернулася до Одеси
28 ОМБр повернулася до Одеси 5 канал

Герої нарешті вдома: після місяців на фронті 28-ма мехбригада повернулася до Одеси

З передової додому повернулись 1,2 тис. бійців, які провели на фронті 8 місяців

На місце постійної дислокації до Одещини повернулася 28-ма механізована бригада ЗСУ. На передовій підрозділ перебував 8 місяців. На ротацію прибули понад 1,2 тис. військовослужбовців. Привітати армійців прийшли рідні, а також волонтери та школярі.

Бойовий прапор 28-ї бригади урочисто виносять на плац.

"Успішно виконавши поставлене завдання, 28-ма окрема механізована бригада повернулася додому. Ваша мужність та стійкість увійде в новітню історію України", – наголошує командир бригади Олег Марченко.

Із зони бойових дій на місце постійної дислокації повернулися понад 1 тис. військовослужбовців 28-ї мехбригади. Серед них і Вікторія Фасоля. Зі своїм чоловіком Олександром жінка познайомилася в цій військовій частині. Після народження первістка обоє вирушили на схід захищати Україну.

Під час виконання бойового завдання чоловік був поранений: "Чоловік у мене в липні-місяці в зоні АТО підірвався на міні. Залишився без обох ніг. Але далі хоче продовжувати служити, зараз у шпиталі проходить реабілітацію".

У прапорщика Олега Іскізарова було три ротації на передову. Під час третьої – підрозділ дислокувався на Донеччині поблизу Мар'їнки. Розповідає, що нині на фронті втрати від ворожих снайперів: "У нас 200-ті та 300-ті в основному від снайперів, ми страждали від них. Там така територія, що тільки снайпери і працювали. Ну ДРГ ще лазили".

З передової додому повернулись 1,2 тис. бійців одеської 28-ї механізований бригади. Бійці провели на фронті 8 місяців – з 12 червня 2018 року. За цей час підрозділ втратив 10 своїх побратимів. Їхню пам'ять вшанували хвилиною мовчання та військовим салютом.

Привітати героїв прийшли рідні воїнів, школярі та волонтери. Після короткого відпочинку розпочнеться ремонт техніки, бойове злагодження та вишкіл.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Уже близько 340 парафій МП перейшли до ПЦУ, але процес штучно стримується – Юраш
Наступний матеріал
Ті, хто "осідлав" небо: як відзначили 20 річницю створення спецавіазагону ДСНС
Loading...