Знай.ua

Колишнього депутата Сумської облради підозрюють у розбещенні дітей

За даними прокуратури, чоловіку раніше вже вручили підозру в ухиленні від сплати податків та підробці документів

Екс-депутата Сумської облради прокуратура підозрює в розбещенні малолітніх. Крім того, як поінформувала прес-служба Сумської прокуратури, чоловік вже є фігурантом кримінальної справи про ухилення від сплати податків та підробку документів.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що 7 липня поточного року 42-річний підозрюваний, перебуваючи у дворі багатоповерхового будинку по вул. Ковпака в м. Суми, пропонував малолітнім дітям підійти до його автомобіля, за що обіцяв 100 грн. Зацікавленій такою пропозицією малечі чоловік демонстрував свій оголений статевий орган. Того ж дня збоченець повторив подібні дії з дітлахами по вул. Р.Атаманюка", – йдеться в повідомленні.

Раніше чоловіку вже було вручено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України. Це, власне, не дуже й вплинуло на нього, і менше ніж через місяць після цього у його офісі ДФС та прокуратура виявили 200 тис. грн готівки, печатки різних підприємств і державних органів та документацію, що доводить протиправну діяльність.

За словами в.о. керівника Сумської прокуратури Валерія Могильного: "Наразі чоловік переховується від органу досудового розслідування, вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення його місцезнаходження, вже підготовлені процесуальні документи для оголошення підозрюваного в розшук".

За розпусні дії стосовно дітей колишньому депутату, відповідно до ч.2 ст.156 КК України, загрожує ув'язнення терміном до восьми років.

Попередній матеріал
У ВР внесли зміни до Податкового кодексу в зв'язку з кібератакою
Наступний матеріал
InformNapalm: ліквідований під Жолобком командир ворожої ДРГ отримав зброю зі складів Міноборони РФ
Loading...