Школа, Миколаїв, отруєння
Школа, Миколаїв, отруєння 0512.com.ua

Дивне отруєння у школі Миколаєва: стало відомо, в якому стані діти

За останніми даними, двоє школярів перебувають у реанімації під наглядом – для спостереження

Внаслідок отруєння невідомою речовиною в Миколаєві 36 учнів школи шпиталізували до лікарні. За словами медиків, діти скаржаться на кашель, сльозотечу, нудоту і першіння в горлі. Про таке повідомив заступник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко у власному Facebook.

За його словами, двоє школярів потрапили до реанімаційного відділення для спостереження зі скаргами на запаморочення та болі в животі. Нині загрози для життя дітей немає. 

"До лікарні направлено 36 дітей із скаргами на кашель, сльозотечу, тошноту і першіння в горлі, 2-х дітей госпіталізовано для спостереження у реанімаційне відділення зі скаргами на головокружіння та болі в животі. Наголошую, наразі загрози життю дітей немає", – зазначив Шевченко. 

"Ситуація перебуває на контролі керівництва облдержадміністрації. В даний час правоохоронці і фахівці ГСЧС проводять всі необхідні в таких випадках дії", – запевняє заступник голови місцевої ОДА. 

Школа, Миколаїв, отруєння
/
Школа, Миколаїв, отруєння
Школа, Миколаїв, отруєння
/
Школа, Миколаїв, отруєння
Школа, Миколаїв, отруєння
/
Школа, Миколаїв, отруєння

Місцеві ЗМІ натомість кажуть про ймовірний витік реактиву в школі. Наприклад, 0512.ua інформує, що речовина дуже нагадує сльозогінний газ із балончика "Черемшина".

Як інформував 5.UA, 21 травня через отруєння невідомою речовиною у Миколаєві зі школи евакуювали близько 400 учнів. Понад 30 потрапили до лікарні. Попередньо, йдеться про отруєння газом. 

Попередній матеріал
Новий український лоукост здійснив свій перший рейс – куди відлетів
Наступний матеріал
У Тернополі призовник упав із 5-го поверху військкомату