Софійка у лікарні Дніпра
Софійка у лікарні Дніпра 5 канал

"Органи довелося зшивати": у Дніпрі рятують трирічну Софійку, яка постраждала від вибуху гранати

Дівчинка дістала поранення напередодні у Красногорівці

У Дніпрі лікарі намагаються врятувати життя трирічній дівчинці з Красногорівки. Від вибуху гранати напередодні постраждали троє дітей, найтяжче – трирічна Софійка. 

Осколки влучили їй у живіт, пошкодивши кишечник і печінку. Органи зшивали у лікарні на Донеччині. Потому дівчинку перевезли до Дніпропетровської обласної дитячої лікарні, там хірурги витягли з тіла Софійки ще два металеві осколки. Нині дівчинка при свідомості, її стан стабільний – запевняють лікарі.

"Було двоє дітей по 15 років і хлопчик дев'яти років. Старші діти розповідали, що хлопчик Саша (дев'ять років), він десь це знайшов, бо в нас у Красногорівці після обстрілів валяється все що завгодно. Я не зрозуміла одразу, що в живіт влучило", – розповідає мати Софії Світлана Семидетко.

Ще двоє потерпілих під час вибуху дітей лікуються на Донеччині. Їхньому життю загрози вже немає.

"Гемодинамічні показники, стабільний тиск, цифри гемоглобіну, еритроцитів – все це в задовільному стані. Хоча потребує ще корекції і трансфузії певної маси, це все робитимемо відповідно до її стану", – каже директор Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик.

Нагадаємо, 7 лютого стало відомо, що у Красногорівці на Донеччині внаслідок вибуху невідомого предмета поранення дістали троє дітей

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Попередній матеріал
Заяви для ЗМІ Президентів України й Австрії у Відні – відео
Наступний матеріал
Пленарне засідання ВР, на якому розглянуть законопроект щодо захисту прав дитини – трансляція
Loading...