Підкуп виборців, ОРДЛО
Підкуп виборців, ОРДЛО https://narodna-pravda.ua/

Донецьк і Луганськ сьогодні: журналіст розповів, що відбувається на окупованих територіях

  Останнім часом на КПВВ постійно тиснява: люди стоять в чергах, щоб потрапити на підконтрольну Україні територію

  Журналіст Денис Казанський розповів, що нині відбувається на окупованій РФ території Донбасу і як реагувати на нові агресивні заяви проросійських бойовиків. Про таке пише "Новое время".

  • Настрої в ОРДЛО

  "Якщо ми включимо там телевізор або почитаємо яке-небудь ЗМІ "Л/ДНР", то побачимо, що "в Україні кругом фашисти, карателі, хунта, люди в Україні тільки й думають, як познущатися над населенням Донбасу, як його знищити". А якщо ми в реальному житті прийдемо на автостанцію, з якої люди їдуть на підконтрольну Україні територію, побачимо величезні черги – там штовханина, нерви, тиснява. На КПВВ останнім часом постійно твориться пекло, там люди годинами чекають своєї черги, щоб проїхати", – розповів журналіст.

  • "Культ особистості"

  Казанський також розповів, з кого роблять "лідера" в ОРДЛО: "Так, там будується певний культ особистості (Дениса Пушиліна – ред.), якщо ми будемо судити за публікаціями в ЗМІ, звичайно. Навіть якщо подивитися на якийсь захід, там портрети Пушиліна; якщо ми бачимо кабінет якихось чиновників, там теж портрети Пушиліна. Вони перегинають з цим, тому що кожна людина, навіть прибиральниця так званої "Донецької адміністрації" розуміє, наскільки комічний вигляд це має. Пушилін – це смішно, це дрібний шахрай, який бабусь розводив, по п'ять тисяч гривень у них видурював. Це досить смішний чоловічок, на нього смішно дивитися, навіть коли він просто розмовляє, щось зачитує з папірця".

  Він додав: "Завжди "на місцях" знаходяться якісь ініціативні люди, хтось намагався уявити його кровожерливим спецназівцем, який колись нібито трощив ворогів; виходили статті, що Пушиліна, коли він ще служив у Національній гвардії України, направляли до Криму, і він там боровся з "кримськотатарськими екстремістами".

  • Прогноз на майбутнє

  Казанський також оцінив, чи є небезпека нових наступів РФ і проросійських бойовиків на Сході: "Звичайно, завжди зберігається. Маючи такого сусіда, як Російська Федерація, не можна бути впевненим у тому, що ми від чогось застраховані взагалі. Я б не виключав такої ймовірності – і не тільки там, на Донбасі, а й в інших регіонах України. Але в цілому я зараз до цього ставлюся як до якогось білого шуму, тому що раніше, (коли – ред.) в 2014 році вони говорили, це був справді шантаж, залякування. А зараз вже мало хто вірить, що вони підуть в атаку, з огляду на останні події – в останні роки потроху йде згасання і "окукливание" цих територій. Вони вже на тих територіях, де стоять, "утвердилися" так-сяк, і з кожним роком, я думаю, дедалі менше шансів на повернення в Україну цієї території".

  Журналіст також вважає, що дедалі більше людей в ОРДЛО звикають до цієї ситуації, з нею змирилися.

  "А (бойовики – ред.) кажуть (про нові наступи – ред.) зрозуміло для чого – для виду. Вони ж не можуть сказати, що так все і залишиться назавжди. Вони повинні постійно годувати людей "сніданками", що вони "звільнять всю Україну", "боротимуться з фашизмом", "коли-небудь ще Україна одумається", вони "проженуть усіх бандерівців, і Україна стане якоюсь проросійською або перетвориться на Малоросію" – ось ці всі "вологі мрії" російських імперців".

  Попередній матеріал
  У Києві ще до вечірньої "години пік" сталося 235 ДТП
  Наступний матеріал
  Відомий письменник Пауло Коельйо спростував свою підтримку кандидатури Юлії Тимошенко
  Loading...