Через страйк залізничників метпідприємства не відвантажили десятки тис. тонн продукції – експерт

  Тільки за кілька днів "італійського страйку" підприємства не змогли відправити близько 60 тис. тонн продукції вартістю близько $5 млн

  Страйки залізничників локомотивних депо "Укрзалізниці" в Кривому Розі та Кременчуці завдають шкоди всій економіці України. Про це в коментарі "Obozrevatel.ua" повідомив економічний експерт Олександр Палій.

  З його слів, металургійні підприємства через "італійський страйк" на УЗ вже не змогли завантажити десятки тисяч тонн продукції. Тож економіка країни недоотримує десятки мільйонів доларів валютної виручки, а самі підприємства зазнають колосальних збитків.

  "Страйки на транспорті, на тих підприємствах, які генерують приплив іноземної валюти, шкідливі для країни. Це всім повинно бути зрозуміло. Тут потрібно шукати компроміс. Транспорт і підприємства, які дають валюту, дуже важливі для України. Тут не можна займатися шантажем, а потрібно шукати спільний інтерес ", – наголосив експерт.

  Зазначається, що тільки за кілька днів підприємства через страйк не змогли відправити близько 60 тис. тонн продукції вартістю близько $5 млн. Олександр Палій впевнений: якщо страйки триватимуть, керівництво підприємства не зможе виконати вимоги працівників, навіть якщо погодиться на них.

  "Це серйозна сума втрат. Це ілюстрація того, що на самих підприємствах неминуче будуть проблеми", – пояснив експерт.

  Нагадаємо, з 14 травня 2018 року залізничники локомотивних депо "Укрзалізниці" проводять "італійський страйк".

  Попередній матеріал
  За понад тиждень голодування Сенцова жоден політик навіть не подзвонив – сестра
  Наступний матеріал
  Меркель поінформувала Порошенка про підсумки нещодавніх переговорів із Путіним
  Теги: