Twitter / OSCE SMM Ukraine

Бойовики перекинули в окупований Новоазовськ військову техніку – ОБСЄ

  Спостерігачі бачили фургони і кілька вантажівок військового типу в районі блокпоста терористів у районі Новоазовська

  Терористи так званої "ДНР" три години на блокпосту не пускали спостерігачів в ОБСЄ в окупований Новоазовськ. Про це сьогодні LIGA.net повідомили у прес-службі місії.

  "22 липня, перебуваючи на блокпості, розташованому на автодорозі Е58 на північ від Новоазовська (40 км на схід від Маріуполя – Ред.), протягом близько трьох годин в зв'язку з забороною доступу, команда СММ бачила, як через цей блокпост проїжджали численні транспортні засоби військового типу", – відзначили в прес-службі СММ ОБСЄ.

  Спостерігачі зафіксували в хронологічній послідовності один бронетранспортер (БТР-80), який прямував до окупованого Новоазовська на кордоні з РФ, колону з чотири автомобілів поліцейського типу, два чорні позашляховика з проблисковими маячками, дев'ять фургонів і п'ять вантажівок військового типу (на багатьох з них був напис "ТБГ", і мабуть, на них перевозили людей у військовій формі – Ред.), які прямували до кордону з РФ.

  Також було зафіксовано одну порожню вантажівку військового типу, що рухалася в бік Новоазовська, два чорних позашляховика з проблисковими маячками, які прямували до кордону з Російською Федерацією, п'ять раніше зафіксованих порожніх вантажівок військового типу, які рухалися в напрямку Новоазовська, два порожніх вантажівки військового типу, які рухалися в напрямку кордону з РФ і два порожніх вантажівки військового типу, які рухалися в напрямку Новоазовська.

  Як повідомляв 5.UA, 22 липня 2017 року СММ ОБСЄ зафіксувала рух військової техніки поблизу російсько-українського кордону в Новоазовську.

  Попередній матеріал
  Турбіни Siemens в Криму: посли ЄС обговорять розширення санкцій проти РФ
  Наступний матеріал
  Кабмін розробив дорожню карту переходу до накопичувальної пенсійної системи – Гройсман
  Теги:
  Loading...