5 канал

Без попереджень: Як на Луганщині найкращий танковий взвод особливі нічні навчання проводив – відео

Вже майже 2 роки, як згідно з Мінськими угодами танкові підрозділи не беруть участь у бойових діях

Навіть у власне професійне свято вони не гають часу. Цими вихідними танкісти 14-ї бригади здобули звання найкращого танкового взводу у змаганнях. Але на тому не зупинилися. На Луганщині, де майже рік підрозділ виконує бойові завдання, в ніч проти неділі, провели ще й навчання. Як усе відбувалося бачила Вікторія Ковальова.

23-тя година, однак танкісти напередодні свого професійного свята не сплять. Їх підняли по тривозі для проведення нічних навчань. Після того, як минулого місяця танки підрозділу обладнали тепловізорами, зробити це не проблема, кажуть танкісти. Однак усіх можливостей приладу не відкривають, щоб не дізналися бойовики.

Військовослужбовець 14-ї механізованої бригади ЗСУ Юрій розповідає: "Раніше стояли прилади нічного бачення, зараз теплові зори. Він набагато кращий. Він не засвічується. Дальність дуже велика! Класна штука".

Нічні навчання в танковому батальйоні 14-ї бригади – звична справа. Про проведення занять бійців не попереджають, щоб максимально наблизити умови до бойових. Вже майже 2 роки, як згідно з Мінськими угодами танкові підрозділи не беруть участі в бойових діях. Цей час армійці використовують для модернізації машин та вдосконалення навичок. Супротивника танкісти 14-ї бригади порівнюють з мішенню, яку треба знищити. І шкодують, що нині вона поза прицілом. Як же тренувалися наші танкісти – дивіться у сюжеті:

Постійні навчання дають результати. Вже другий рік поспіль володимир-волинські танкісти виграють змагання на найкращий танковий взвод Збройних сил. Тепер взвод Романа Багаєва представлятиме країну на Європейському рівні. Однак найбільше танкісти країни мріють про перемогу, не на змаганнях, а на сході країни. 

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Танкова карусель і виклик вогню: Як на Чернігівщині міряються силами танкові взводи ЗСУ – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Потяг із Перемишля не вирушить, допоки у ньому перебуває Саакашвілі
Наступний матеріал
Вдруге передумав: Саакашвілі вирішив знову їхати до "Краковця"
Теги: