Електрика
Електрика pixabay.com

Авдіївці повернули світло – директор АКХЗ

  Після рішення головних проблем з електро- та водопостачанням були розпочаті активні ремонтно-відновлювальні роботи бригадами міста і ДСНС

  У понеділок, 6 лютого, завдяки активній роботі СЦКК (Спільний центр контролю і координації), ОБСЄ, МНС та особистій участі голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського енергетикам ДТЕК вдалося відновити одну з ліній електропередач і забезпечити Авдіївку світлом. Про це повідомив гендиректор "Авдіївського коксохіму" (АКХЗ) Муса Магомедов на своїй сторінці у Facebook.

  Він повідомив, що після рішення головних проблем з електро- та водопостачанням, були розпочаті активні ремонтно-відновлювальні роботи бригадами міста і ДСНС.

  За словами Магомедова, АКХЗ все ще перебуває в режимі часткової консервації. Завод працює на одному високовольтному вводі з чотирьох. Два коксові цехи у режимі гарячої консервації, а два – працюють у звичайному режимі.

  Директор заводу наголошує, що кількість коксового газу не дозволяє одночасно гріти і батареї, і місто, а тому морози можуть принести серйозні проблеми – як заводу, так і місту.

  "Сподіваємося на те, що до ремонту другого вводу енергетики ДТЕК будуть допущені. І потрібно чітко розуміти, що один ввід на місто, завод і ДФС (Донецька фільтрова станція – 5.UA) з чотирьох, в умовах перманентних бойових дій – катастрофічно мало", – підкреслив Муса Магомедов.

  Нагадаємо, що 31 січня в результаті обстрілів, які пошкодили ЛЕП, Авдіївка залишилася без світла і тепла. АКХЗ було знеструмлено і переведено у стан гарячої консервації.

  Попередній матеріал
  Народний депутат Мельничук прокоментував блокування залізничних шляхів на Донбасі
  Наступний матеріал
  Мінфін завершує переговори з МВФ щодо наступного траншу – Данилюк
  Теги: