Аварія на тепломережі у Харкові
Аварія на тепломережі у Харкові
5 канал

Аварія на тепломережі у Харкові: теплопостачання частково відновили

В окремих будинках може ще бути холодно, через необхідність налагодити внутрішньо-будинкові мережі

У Харкові поновили теплопостачання до будинків у Немишлянському районі. Про це повідомив заступник глави облдержадміністрації. Втім, попри появу теплоносія, в окремих будинках може ще бути холодно, через необхідність налагодити внутрішньобудинкові мережі. Завершити ці роботи ремонтники мають до 13:00.

Аварія на тепломережі сталася 24 лютого, через це вже два дні у Харкові мерзнуть 19 тис. людей, без опалення залишилися майже сотня об'єктів. Зокрема, станом на ранок понеділка тепла не було у 72 багатоповерхівках. Ремонт тривав одразу й на основній та резервній теплотрасах. У неділю вдень у Харкові зібрали засідання оперативного штабу. Вирішили розгорнути чотири пункти обігріву у школах, щоби розмістити людей, оселі яких досі без тепла.

"На ранок було повністю відновлено теплопостачання по резервній лінії, а на основній магістралі десь закінчили роботи о 7:50. Був усунутий дефект і зараз почали заповнення системи по основній магістралі. Очікуємо в самий найближчий час, що основна магістраль буде заповнена і ми будемо перемикатися з резервної на основну, що буде непомітно для споживачів тепла ... Тепломережі в тому районі зношені і потребують капітального ремонту", – зазначив заступник голови Харківської ОДА Євген Шахненко.

Попередній матеріал
СБУ затримала бойовика з терористичного угруповання "Восток"
Наступний матеріал
На Одесу суне сильний снігопад: скасовані заняття, закриті садочки