5.ua

Звільнити Тимошенко. Опозиція доопрацювала законопроект, регіонали знову невдоволені

  Опозиція ж запевняє, що врахувала більшість зауважень науково-експертного управління парламенту та низку пропоизцій колег регіоанлів. Документом, зокрема, передбачена перерва від відбування покарання на період лікування за кордоном. При цьому особа зобов`язана повернутися в Україну після завершення лікування. Опозиціонери твердять, що доопрацьований законопроект зареєстрували у Верховній Раді. А на сайті парламенту він має з`явитися у найближчі години.

  Геннадій Москаль, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Зареєстрований рівно за сім хвилин до шостої, а в них робота до шостої, тому вони завтра прийдуть о дев’ятій та викладуть на сайт. Ми хочемо, щоб завтра науково-експертне управління в позачерговому порядку це все розглянула".

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: "Перш за все є рішення Верховної Ради - доручить робочій групі знайти консенсус. Ми сьогодні й справді вимагали, щоб була особиста заява і т.д. Я не знаю наскільки вони прислухалися до наших рекомендацій, але дискусія була така - "Ні, і все!"Ну, побачимо. Підписали якийсь документ і це буде не документ робочої групи".

  Попередній матеріал
  США критикують РФ через тиск на своїх сусідів
  Наступний матеріал
  Сьогодні Луценко з дружиною та Яценюк планують зустрітися з Тимошенко
  Теги:
  Loading...