Зростає кількість бажаючих служити в ЗСУ (репортаж)

  Армія стає популярнішою. Порівняно із весняним призовом, кількість строковиків, які хочуть служити у війську зросла, - принаймні так запевняє командування. Додають - через зростання конкуренції до лав Збройних сил потрапляють значно здоровіші призовники. Усього на військову службу протягом осіннього призову мають відправити більше 26 тисяч новобранців.

  Ніна Онопа чекає на зустріч із 19-річним Максимом. Не бачила сина уже три дні, тож мріє бодай трохи побути з ним. Розповідає - Максим сам захотів служити в армії. Щоправда, від хвилювання мати плутає, у якій.

  За ворота збірного пункту родичів не пускають. Командири кажуть - програма розпланована заздалегідь. Батьків у цьому розкладі немає. Натомість призовників на службу проводжає рота почесної варти.

  Пам`ятка "Що ти повинен знати про військову службу" - їхня найперша читанка на наступний рік. Ті, хто зібралися на площі, діляться із журналістами власними очікуваннями.

  Оптимізм підтримують і командири. Кажуть, від весни охочих служити у Збройних силах побільшало. Причин сплеску популярності війська поки що не знають.

  Радісних барв до картини додають і лікарі. Мовляв, деякі призовники навіть хвороби приховують, щоб потрапити до війська.

  Лікар додає - через збільшення охочих служити, в армію потрапляють здоровіші призовники. Батьків, що залишилися за ворітьми, також хвилює здоров`я дітей. Лишень не до проходження служби, а після.

  Щоправда, самих призовників майбутні небезпеки не лякають.

  Олена Угрин, Олександр Зименко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Новожилов: діти, яких могли зґвалтувати, ніколи не були в "Артеку"
  Наступний матеріал
  Набрав чинності закон Про фінансування Євро-2012
  Теги: