5.ua

Жириновський запропонував Польщі, Угорщині та Румунії розділити Україну

  Віце-спікер Держдуми РФ, лідер ЛДПР Володимир Жириновський надіслав урядам Польщі, Угорщини та Румунії розділити Україну разом із Росією.

  Про це повідомляють польські ЗМІ з посиланням на МЗС Польщі.

  Жириновський запропонував провести референдум, щоб приєднати до Польщі п‘ять українських областей: Волинської, Львівської , Івано- Франківської , Тернопільської та Рівненської.

  Коментуючи цю пропозицію, радник президента Польщі з гуманітарних питань Томаш Наленч заявив, що "ці думки - плід якоїсь хворої уяви".

  "Це просто обурливо запропонувати Польщі участь у розділі дружньої країни і зміні її кордонів", - заявив Наленч, відмітивши, що це "офіційне" послання повинно бути спрямоване на аналіз психіатра.

  Як повідомив міжнародний канал Суспільного телебачення Польщі TVP, Румунії та Угорщині Жириновський запропонував приєднати до свого складу Чернівці та Закарпаття.

  За планом російського політика, Україною повинна залишитися лише центральна частина держави, а решта – відійти до РФ, відмічає Newsru.com.

  У МЗС Польщі відзначили , що хоча Жириновський і раніше з трибуни пропонував Польщі послідувати по стопах Росії і зажадати від України "передачі неукраїнських територій", але було неможливо навіть уявити, що подібні спірні заяви можуть прийняти офіційну форму.

  Фото: TVP

  Попередній матеріал
  Небезпека війни Росії проти України зростає - Дещиця
  Наступний матеріал
  На Львівщині уже 2000 втікачів з окупованого Криму
  Теги:
  Loading...