Журналісти поділились першими враженнями від нового уряду

  Сьогодні вперше засідав новий уряд. Прем'єр роздав завдання: міністру енергетики відзвітувати, які справи з електрикою, а міністру фінансів – запросити місію МВФ.


  Решті урядовців – люструвати свої відомства і писати програму дій Кабінету міністрів. І все це зробити якнайшвидше. 100 днів уряд не матиме. Результати мають бути з коліс. Міністри зрозуміли прем'єра буквально – аж не знайшли часу поспілкуватися із пресою.

  Традиційне від прем'єра – "часу на розкачування у немає". До кінця тижня треба написати програму діяльності уряду. Показати її в парламенті. Головний акцент урядовців – на нацбезпеку. Всередині країни – боротися з корупцією. Подяка – іноземцям, які прийшли в український уряд. Також прем'єр лаконічно вводить нових міністрів у курс справи, і просить не забувати про люстрацію в їхніх відомствах.

  "Кожен міністр має всю повноту влади в міністерстві і всю повноту відповідальності, ви самі підбираєте заступників, ви самі підбираєте керівників. З мене питає парламент. Я питаю з вас. А з нас питає український народ", – каже Арсеній Яценюк.

  Нові міністри уважно слухають. Вчорашні іноземці – конспектують. Міністр освіти сидить пліч-о-пліч з колегою-грузином – чільником Міністерства охорони здоров'я Олександром Квіташвілі.

  Освітянський міністр – єдиний, хто після засідання не втік журналістів. Решта новопризначених скористалися службовими виходами.

  Попередній матеріал
  Цюрупинські волонтери ремонтують бронетехніку для бійців АТО
  Наступний матеріал
  Юрій Стець обіцяє громадське обговорення положення про Міністерство інформполітики
  Теги: