5.ua

Журналістка з російським паспортом проголосувала на "референдумі" в Криму

  На виборчих дільницях у Криму видають бюлетені тим, кого немає в списках – зокрема, і громадянам Росії.

  Серед таких – журналістка Катерина Сергацькова, яка має російський паспорт. У якості експерименту вона вирішила перевірити, чи зможе проголосувати, маючи лише посвідчення на тимчасове проживання – воно видається лише на рік – і кримську реєстрацію. Утім, це не завадило дівчині проголосувати на "референдумі".

  На виборчій дільниці Сергацьковій видали бюлетень і вписали її прізвище в окремий список, де, зі слів дівчини, вже було п’ять прізвищ. Цей факт журналістка вважає підтвердженням фіктивності плебісциту.

  Катерина Сергацькова, журналістка: "Я пришла и сказала - я гражданка России, у меня вот есть регистрация в Симферополе, могу ли я проголосовать? И женщина сказала: ну конечно можете, вы же здесь живете, давайте. И записала меня в отдельный список от руки – то есть, у нее там был список. В нем еще было помимо меня где-то пять человек, которые передо мной так проголосовали. Мне выдали бюллетень, я зашла в кабинку, проголосовала и бросила в урну. По комментариям судя, вижу, что люди – крымчане – считают, что это нормально, но по всем законам это является неправомерным действием, поскольку я гражданин другой страны. Как я могу решать судьбу данной автономной страны и, как бы, Украины?"

  Ще вранці журналісти, які знаходятся зараз в Криму, повідомляли про численні порушення під час голосування на "референдумі" - використання бюлетенів з "галочкою" за приєднання до Росії, "каруселі", голосування не громадян України, агітація під час голосування.

  Попередній матеріал
  Чільники сепаратистів упевнені, що кримчани проголосують "як треба"
  Наступний матеріал
  Розпущений парламент Криму завтра затвердить результати "референдуму"
  Теги:
  Loading...