bustle.com

Журналістка: Трамп не розуміє, що відбувається у світі

Трамп сказав, що Путін ніколи не увійде в Україну, але Путін вже там

Таке в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявила журналіст української служби "Голос Америки" Тетяна Ворожко.

"Оглядачі говорять, що вперше з 1976 року, коли обов'язки США перед своїми партнерами у Східній Європі стали на повістці та порядку денному виборчих перегонів. Про це говорять, про це з'являється безліч статей. Зараз більше починають говорити, хто такий Пол Манафорт, який насправді є лідер Путін, це привернуло величезну увагу", - заявила журналістка.

"Сьогодні, після тієї заяви, яку зробив Дональд Трамп в ефірі під час зустрічі з пресою, його сурогати або ж люди, які мають право говорити від його імені, ходять по ефірах і говорять, що його не зовсім правильно зрозуміли, намагаються пом'якшити його слова. А Джек Салліван, який є старшим політичним консультантом компанії Гілларі Клінтон, розкритикував цю заяву з двох позицій: перше – Дональд Трамп не розуміє, що відбувається у світі, він сказав, що Путін ніколи не увійде в Україну, але Путін вже там. І друге – це їх вже не дивує, після того як Дональд Трамп запросив Росію до країн Балтії, а тепер він ще й виправдує анексію Криму", - додала вона.

Попередній матеріал
Суд заарештував Єфремова на два місяці
Наступний матеріал
У Лондоні нападника з метро присудили довічне
Теги:
Loading...

Аваков гостро відреагував на скандальну заяву Трампа

"Виклик цінностям вільного світу": Яценюк прокоментував скандальну заяву Трампа

Трамп заявив, що Путін непричетний до війни в Україні

Трамп не виключає можливість визнання "російського Криму" та зняття санкцій з РФ – POLITICO