5 канал

Журналіст: Очільників МЗС Німеччини та Франції повезли на Донбас, щоб показати реальність

Очільників МЗС Німеччини та Франції у своїх виступах висувають умови, які виконати нереально

Таке в ефірі "5 каналу" під час програми "Інформаційний день" заявив головний редактор інтернет-видання "Остров" Сергій Гармаш.

"Ми не знаємо програми їхнього візиту (йдеться про візит очільників МЗС Німеччини та Франції на Донбас – 5.ua), може їх на передову в Авдіївку повезуть, може вони почують гуркіт цієї стрілянини, хоча мало ймовірно, що стріляти будуть раз їх туди повезли. Чесно кажучи, я не знаю сенсу, це може бути якийсь емоційний крок нашої влади все таки показати реальність, що відбувається на Донбасі ось цим міністрам. Тому що, коли вони виступають, то створюється враження, що вони живуть в якійсь паралельній реальності, вони висувають такі вимоги, які нездійсненні. І складається враження або вони і не зацікавленості у виконанні цих вимог, або вони абсолютно не розуміють, до чого ці вимоги можуть привести", - зазначив Гармаш.

Нагадаємо, у Краматорську до приїзду міністрів закордонних справ Франції Жан-Марка Еро й Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра 15 вересня влаштували мітинг. Жінки вийшли на акцію, щоб попросити європейських політиків вплинути на якнайшвидше звільнення полонених. 

Попередній матеріал
У Краматорську активісти пікетували європейських міністрів
Наступний матеріал
В Антикорупційній прокуратурі розслідують 206 кримінальних проваджень

Журналіст: Тиша протримається на Донбасі рівно стільки, скільки сказав Штайнмаєр

У Краматорську активісти пікетували європейських міністрів