5.ua

Заступниця держсекретаря США так і не домоглася від Януковича конкретики

  Документ особисто передала заступник керівника Держдепу, Вікторія Нуланд. Її зустріч із Віктором Януковичем тривала на півтори години довше, ніж це було заплановано.

  Після розмови американська чиновниця не зробила жодних конкретних висновків для журналістів – обмежилася дипломатичною мовою. Утім, дала зрозуміти, що питання Юлії Тимошенко з порядку денного ніхто не зніматиме, воно залишається важливим критерієм для підписання угоди про асоціацію з ЄС. Заступник держсекретаря США також змалювала райдужні перспективи для української економіки в разі підписання документа у Вільнюсі – зокрема, відкриття зони вільної торгівлі та тіснішу співпрацю з МВФ. Конкретної відповіді від Віктора Януковича щодо виконання умов для євроінтеграції американська гостя так і не почула.

  Вікторія Нуланд, заступник держсекретаря США: «Президент України дав зрозуміти, що вибір Києва й надалі залишається незмінним – Європа. Україна чимало зробила на цьому шляху. Водночас, невирішеними є кілька питань, важливих для підписання угоди. Я зверталася до Віктора Януковича з проханням виконати всі вимоги. Саме про це йшлося у листі Джона Керрі».

  Попередній матеріал
  Чинний володар Кубка Стенлі зазнав несподіваної поразки
  Наступний матеріал
  Риторика регіоналів стосовно справи Тимошенко різко змінилась [відео]
  Теги:
  Loading...