Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Засідання ВР, де розглядають законопроект про приватну детективну діяльність – трансляція

  • Live
Також сьогодні депутати розглядатимуть зміни до закону щодо оздоровлення та відпочинку дітей

Сьогодні Верховна Рада України розгляне законопроект про приватну детективну (розшукову) діяльність з пропозиціями президента.

До сьогоднішнього порядку денного також передбачається включити та ухвалити рішення щодо проекту постанови про заяву ВР у зв'язку із ситуацією, що склалася в Парламентській Асамблеї Ради Європи. Також сьогодні депутати розглядатимуть зміни до закону щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які стосується визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність І групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Серед іншого розглядатимуться зміни до Кримінального процесуального кодексу у зв’язку з ратифікацією додаткових протоколів до Європейської конвенції про видачу правопорушників. Парламентарі також розглянуть законопроект щодо забезпечення офіційної публікації законів України та інших нормативно-правових актів. Крім того, розглядатиметься законопроект, який стосується правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України. Депутати сьогодні розглянуть і питання реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ.

Попередній матеріал
У Львові вщент згорів рейсовий автобус – відео
Наступний матеріал
Російські війська застосували біля Мар'їнки лазерну зброю: майже осліп прикордонник
Loading...