joinfo.ua

Засідання Верховної Ради, на якому мають розглянути законопроекти стосовно фінансів та банківської діяльності – трансляція

  • Live
Вчора відбулася Погоджувальна рада керівників фракцій та голів комітетів парламенту

"5 канал" транслює засідання Верховної Ради. 

Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні розгляне законопроекти стосовно фінансів та банківської діяльності, а також щодо правоохоронної системи.

За даними "Укрінформу", серед питань порядку денного – законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг та проект закону про споживче кредитування (обидва у другому читанні). У першому читанні народні депутати розглянуть законопроекти про стимулювання кредитування в Україні, а також про внесення змін до деяких законів щодо надання послуги переказу коштів.

На сьогоднішньому засіданні ВР планується ухвалити Звернення Верховної Ради до парламентів та органів виконавчої влади держав – членів Європейського Союзу стосовно посилення співпраці у галузі енергетичної безпеки та потенційних ризиків реалізації проектів з будівництва транзитних газопроводів в обхід України.

Блок питань правоохоронної діяльності включає проект постанови про Звернення ВР до Кабінету міністрів та органів місцевого самоврядування щодо здійснення контролю за станом правопорядку в державі та у відповідних територіальних громадах; проект постанови про увічнення пам'яті бійців Національної гвардії, які загинули 31 серпня 2015 року біля стін Верховної Ради, захищаючи свободу та демократію в Україні.

У першому читанні нардепи розглянуть законопроект про Дисциплінарний статут Національної поліції; проект закону про оперативно-розшукову діяльність; внесення змін до Кримінального кодексу щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації; а також зміни до Кримінального кодексу щодо вдосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання.

ВР сьогодні може достроково припинити повноваження народного депутата Олексія Савченка, призначеного на посаду голови Миколаївської ОДА.

Попередній матеріал
ГПУ проводить обшуки у Львівській міськраді: місцева влада прокоментувала подію
Наступний матеріал
Протести в Києві організовані доволі цинічно – політичний оглядач

Бойко прокоментував бійку з Ляшком у Верховній Раді

Засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України – завершено

НАБУ перевірятиме кандидатів до Верховного Суду України

На пленарному засіданні Верховної Ради відбувається Година запитань до уряду – трансляція

Верховна Рада підтримала закон щодо спрощення експорту послуг – інфографіка

Пленарне засідання Верховної Ради, на якому депутати мають розглянути правки до "закону Савченко" – трансляція