Засідання Національної Конституційної Ради так і не відбулося

  Призначене на сьогодні засідання Національної Конституційної ради, на якому її членам мали представити проект нового Основного закону держави, так і не відбулося. Понад сотню провідних діячів з різних сфер: політики, економіки та юриспруденції прийшли до президентської канцелярії на засідання Конституційної Ради, але менш ніж за годину змушені були розійтися.
  Заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук заявила, що засідання переноситься через раптову хворобу Арсенія Яценюка, який погано почувається після відрядження до Португалії. Такий аргумент для перенесення засідання не здався переконливим навіть для представників пропрезидентської політичної сили. Депутатів від НУНСу Роман Зварич, сказав - зібрався досить серйозний колектив людей, які є далеко не останніми у державі. Можна було б хоч щось на цьому етапі зробити. Але засідання вирішили провести вже після травневих свят.

  Валерій Писаренко, народний депутат, БЮТ: "Цей проект робився, можливо, десь тут у підвалах і ніхто його не бачив. І те, що сьогодні відбулося, це є, в принципі, початок розуміння того, що Конституцію не можна готувати в підвалах. Її потрібно готувати публічно. Я думаю, сьогодні поставлена крапка на роботу НКР, тепер конституційний процес повинен пройти до парламенту і там ми вже його позитивно, результативно закінчимо вже в травні".

  Роман Зварич, народний депутат, НУ-НС: "Я думаю, що це далеко не смерть. Є конкретний текст, який опрацьований виключно робочою групою. Ми не знаємо яка позиція Президента. До речі, він теж може мати свою позицію щодо цього тексту. Я бачу, що там деякі новели пропонуються, зокрема, в частині формування Кабінету Міністрів України і вилученням Президента з цього процесу. Ще одна цікава ідея - об`єднується розділ про прокуратуру та розділ про судову владу".

  Сергій Головатий, народний депутат, Партія Регіонів: "Якщо сьогодні 1 з 97-ми членів НКР попросив перенести засідання через неможливість бути присутнім, то на наступному засіданні, я як член КР, 1 з 97-ми, теж якщо я буду на засіданні у Раді Європи, попрошу перенести засідання, тому що я як член не можу бути присутнім".
  Попередній матеріал
  Естафету олімпійського вогню прийняла столиця Австралії
  Наступний матеріал
  Узбекистан відмовляється від ідеї створення Союзу центрально-азійських держав
  Теги:
  Loading...