5.ua

Замах на Кернеса: хроніка події та версії

  Харківський міський голова Геннадій Кернес після замаху на нього знаходиться  у реанімаційному відділенні харківської лікарні. Стан мера тяжкий, як кажуть медики.


  Близько 12-ї години дня на Білгородському шосе, де Геннадій Кернес здійснював ранкову пробіжку, невідомі з вогнепальної зброї поцілили йому в спину. В Міністерстві внутрішніх справ уже заявили -  серед основних причин інциденту розглядають помсту за протидію сепаратизму в Харкові.

  На Білгородському шосе — десятки правоохоронців і сліди крові. Саме тут невідомі поцілили Геннадія Кернеса. Уздовж цієї лісосмуги мер регулярно катався на велосипеді та бігав - завждИ у супроводі охорони. У міліції кажуть - у спину Кернесу  вистрілили з-за дерев через дорогу. Наразі міліція не знайшла ані підозрюваних, ані зброї з якої стріляли.

  До лікарні Кернеса доправили у непритомному стані. Він втратив багато крові, у нього уражені внутрішні органи - куля потрапила у тулуб. Потерпілого оперували дві години.

  Кримінальне провадження за статтею закінчений замах на вбивство розслідує спеціальна слідчо-оперативна група, до якої долучилися і працівники столичного Департаменту кримінального розшуку.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко
  Попередній матеріал
  У Донецьку сепаратисти напали на учасників мирної ходи за єдність
  Наступний матеріал
  Боксер Усик залишається жити в Сімферополі і не змінюватиме громадянство