ГПУ
5.ua

Закон про прокуратуру вступить у дію в квітні цього року - Ярема

  Генеральний прокурор України Віталій Ярема та голова консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектора цивільної безпеки України Кальман Міжей на зустрічі в середу в Києві обговорили питання реформування української правоохоронної системи, зокрема прокуратури.

  Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  "Віталій Ярема проінформував представників місії про реформу органів прокуратури, яка вже розпочата в Україні. Він також повідомив, що наразі триває процес імплементації нового закону України "Про прокуратуру", що набуде чинності 25 квітня 2015", - сказано в повідомленні.

  "Українське суспільство вимагає змін у напрямку європейської інтеграції. Тому ми звернулися до кращих європейських практик у процесі реформування прокуратури", - заявив Ярема.

  Водночас Міжей сказав, що головне завдання місії - забезпечити узгодженість дій міжнародного співтовариства на підтримку української влади та допомогти реформувати правоохоронну систему. Також він зазначив, що підтримує ідею використання кращого європейського досвіду в Україні.

  Повідомляється, що сторони домовилися про подальшу тісну співпрацю.

  "Для нас співпраця з місією буде дуже корисною. Я сподіваюся на конструктивну і плідну спільну роботу", - наголосив генпрокурор України.

  Попередній матеріал
  Голова Укртрансінспекції подав у відставку
  Наступний матеріал
  Лавров визнав: в Україні воюють російською зброєю
  Теги: