5.ua

За звинуваченням в сепаратизмі в ГПУ відкрито вже 137 кримінальних проваджень

  Правоохоронні органи України розслідують 137 кримінальних проваджень, пов'язаних з сепаратизмом, розшукується дев'ять підозрюваних. Про це заявлив в.о. генпрокурора Олег Махніцький.

  "На сьогоднішній день повідомлено про підозру у вчиненні злочину і затримано 14 осіб, зокрема, так звані "народні губернатори" Губарєв, Клінчаєв... стосовно семи осіб суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", - сказав він 20 берехня в ефірі 5 каналу, відповідаючи на запитання про розслідування справ за сепаратизму.

  За його словами, дана санкція на затримання ще дев'яти осіб, щодо яких складено повідомлення про підозру і вони оголошені в розшук. Також в.о. генпрокурора зазначив, що за діяльності організацій "Оплот", "Молода гвардія" розслідуються кримінальні провадження.

  Він повідомив, що злочини, які інкримінуються міському голові Харкова Геннадію Кернесу, пов'язані з діяльністю організацій, подібних "Оплоту".

  "Ті злочини, які йому інкримінують, пов'язані з однією з тих бандитських угруповань, які перед цим називалися ("Молода гвардія", "Оплот"), - сказав Махніцький.

  Відповідаючи на питання про те, чи мається на увазі "Оплот", в.о. генпрокурора сказав: "одна з подібних організацій".

  Попередній матеріал
  В СБУ запросили працювати випускників університетів Заходу
  Наступний матеріал
  Генсек ООН зустрінеться з Яценюком та Турчиновим у Києві
  Теги:
  Loading...