Українське радіо
Українське радіо ukrinform.ua

За рік дії мовних квот Нацрада оштрафувала радіостанції на понад мільйон гривень

  Серед загальнонаціональних радіостанцій штрафи отримали чотири – Kiss FM, "Шансон", "Ера FM" та "Люкс ФМ"

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення у перший рік дії мовних квот зафіксувала 17 порушень і оштрафувала радіостанції на більш як мільйон гривень. Про це йшлося під час прес-конференції щодо першого року дії мовних квот на радіо, передає "Укрінформ"

  "Протягом першого року дії квот – 17 порушень, 13 з них стосувалося обсягу пісень українською мовою. Серед загальнонаціональних радіостанцій штрафи отримали чотири: Kiss FM, "Шансон", "Ера FM" та "Люкс ФМ" – саме за порушення квоти щодо обсягу українських пісень в ефірі. Найбільший штраф отримала радіостанція "Ера FM" – понад 317 тис. грн. Усі чотири пісні, що прозвучали в ефірі, були російською мовою", – зазначив голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

  При цьому він наголосив, що кожна третя пісня в ефірі має бути українською мовою, навіть якщо радіостанція мовить у розмовному жанрі, але в її ефірі звучить музика.

  Тож, як була оприлюднено під час звітної прес-конференції, загальна сума штрафів за порушення мовних квот на радіо протягом першого року їхньої дії становить 1 001 956, 52 грн. Згідно із законом України "Про телебачення і радіомовлення", санкцією за порушення мовних квот є штраф у розмірі 5% загальної суми ліцензійного збору.

  Попередній матеріал
  Саакашвілі викликають на допит до ГПУ: стала відома дата
  Наступний матеріал
  Нова смертельна гра "Червона сова" у мережі: психолог розповіла, як уберегти від неї дітей
  Loading...