5.ua

За місяць ЄС зніме обмеження для українських товарів

  Кабінет Міністрів України та Європейський Союз готують рішення про спрощену процедуру експорту українських товарів до країн ЄС. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак у коментарі 5 каналу. 

  Він також розповів. що Арсеній Яценюк в Брюсселі веде переговори з ЄС щодо зняття обмежень на ввезення українських товарів в країни ЄС. 

  Коментуючи питання блокування Росією товарів з України на кордоні, Семерак наголосив: "Уряд веде переговори з іншою частиною світу про постачання товарів вітчизняного виробництва, адже світ складається не тільки з Росії".

  Зняття обмежень для вітчизняних товарів означатиме більшу конкуренцію, адже Семерак вважае, що це "тільки стимулюватиме українських підприємців до кращої якості своєї продукції, з якою вони зможуть виходити на європейський ринок, що є набагато більший за російський".

  Міністр наголосив, що український Уряд всіляко допомагатиме усім без винятку українським підприємствам переходити на вищі стандарти якості.

  Нагадаємо, що вчора голова Митної служби України підтвердив, що на кордоні з Роією заблокували вантажівки з українськими товарами. 

  Попередній матеріал
  ООН: Росія є однією із лідерів за кількістю біженців у 2013 році
  Наступний матеріал
  Медведєв: Харківські угоди між Україною та РФ підлягають денонсації
  Теги:
  Loading...