Facebook

"ЗА ЧАЙ.COM": адвокат Микола Полозов в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про друзів-антипутінців та про колег-адвокатів, про атмосферу на окупованому Кримському півострові, про силовиків імперії і мілітаризацію народних мас

На Росії критично малий відсоток виправдань в судах. Попри те, система не зуміла знищити адвокатів як клас. Один з них, Микола Полозов, наголошує: "я не людина, яка переносить гроші від звинуваченого до слідчого чи судді". У нас пан Полозов став відомим завдяки захисту в резонансних справах панк-молебню "Pussy Riot" в православній церкві та телевізійної судової справи полоненої Надії Савченко. Одразу після сфальшованого вироку заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову окупаційним режимом в Криму, адвокат Полозов зачаює у нас сьогодні.

Про його друзів-антипутінців та про колег-адвокатів, про атмосферу на окупованому Кримському півострові, про силовиків імперії, мілітаризацію народних мас, синдром "оточеної фортеці" і перспективи системи імені "кооперативу Озеро" втримати гебістів в Кремлі. Про все це вже увечері.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 28 вересня 2017 року о 23:10.

Дивіться також фотогалерею:

У Києві відбувся Марш солідарності з кримськотатарським народом – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Міс світу на візку: Україну у Варшаві представлять одразу дві красуні
Наступний матеріал
Поштова площа "висить у повітрі": чому археологи та депутати непокояться
Loading...