5.ua

З «Батьківщини» вигнали двох депутатів [відео]

  Двох депутатів – Андрія Павелка та Леоніда Сергієнка виключили зі складу фракції «Батьківщина». Про це повідомляє прес-служба політичної сили.

  Як заявив член фракції Арсен Аваков – у четвер Павелко та Сергієнко голосували за списком провладної більшості. Напередодні народний обранець Анатолій Грищенко заявив, що у «Батьківщині» з’явилися нові «тушки». Тож, перед лідером фракції поставили питання щодо виключення депутатів. Натомість, нардеп Андрій Павелко переконує – це відповідь за критику на адресу лідера фракції.

  Арсен Аваков, народний депутат, ВО «Батьківщина»: «В ситуации с Сергиенко – человек откровенно, в течении всего вчерашнего дня, голосовал по списку, который ему подготовило провластное большинство, мотивируя своими личными интересами. В ситуации с Павелко – подавляющее большинство в фракции не чувствует, что это член нашей команды».

  Андрій Павелко, народний депутат: «Арсений Петрович, наверное, не нашел в себе силы поговорить со мной напрямую о тех вопросах, которые я изложил в открытом письме. И решение было, наверное, впервые в истории, в практике Верховной Рады – за то, что кто-то чего-то не чувствует или есть какие-то подозрения. О себе скажу точно, что я не менял свою позицию, всегда голосовал вместе с фракцией».

  Попередній матеріал
  Фюле: геополітика не відсуне питання Тимошенко на другий план [відео]
  Наступний матеріал
  Рибак закликав створити законні підстави для лікування Тимошенко за кордоном [відео]