Ющенко вимагає продемонструвати докази корупційних дій Єханурова

  Продемонструвати докази корупційних дій Юрія Єханурова вимагає від Прем`єра Президент.
  Віктор Ющенко на засіданні Радбезу закликав голову уряду надати Генеральній прокуратураі докази злодіянь, до яких можуть бути  причетні екс-міністр оборони та колишній міністр транспорту Йосип Вінський. При цьому Президент висловив упевненість в неправдивості звинувачень Юлії Тимошенко на адресу згаданих посадовців.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Я в цьому залі  хочу ще раз сказати - по яких мотивах була зроблена відставка міністра оборони що це корупціонер. Будь ласка, покладіть на стіл корупційні дії цієї людини. Чому ви набрехали суспільству? З яких підстав пішов у відставку міністр Вінський. Корупція... Де корупція?"

  Колишній міністр оборони пішов у відставку після гучного скандалу. Прем`єр звинуватила Юрія Єханурова у масштабних зловживаннях в армії. Зокрема пану Єханурову закидали закупівлю харчів для солдат за завищеними цінами, розбазарюванні відомчої землі та іншому. На початку літа міністра звільнила Верховна Рада. Колишньому міністру транспорту закидали нецільове використання коштів. Укрпошти. Пан Вінський пішов 23 червня.

  Попередній матеріал
  НБУ запровадив тимчасову адміністрацію в "Інпромбанку"
  Наступний матеріал
  Заступника голови НБУ Шаповалова допитають наступного тижня
  Теги: