Ющенко виговорив силовиків, Луценко залишив нараду

  У міжнародний день боротьби із корупцією Віктор Ющенко жортко розкритикував керівників силових відомств на антикорупційній нараді. На переконання Президента правоохоронці не лише не борються із корупцією, а самі її очолюють. У відповідь міністр внутрішніх справ грюкнув дверима і залишив залу, де проходила нарада.

  Роман Сухан, 5 канал: "Розгін по-президентські, Віктор Ющенко зібрав силовіків щоб розпитати як вони ловлять корупціонерів. Натомість більше говорив ніж слухав, а самих керівників СБУ, ГПУ, МВС та інших відомств назвав корупціонерами".

  СБУ не реагує на підкуп членів виборчих комісій, ГПУ зволікає із розіслідуванням резонансних злочинів, а в МВС - взагалі оплот корупції. Головний міліціонер слухав хвилин 5 і не витримав.

  Луценко пішов, проте недалеко - у своє Міністерство. Там зібрав журналістів, щоби переказати Ющенку взаємні звинувачення. Каже, їхнім стосункам кінець. Навіть портрет Президента із свого кабінету прибрав.

  Підвищенні зарплати поштарям, головам сільрад, сільським медикам та вчителям - ось де треба шукати корупцію, підказує Ющенко силовикам. Ці люди - потенційні кандитати в члени виборчих комісій. В Уряді відповідають - до претензій звикли.

  До СБУ у Ющенка особливе завдання. Підозрює, що напередодні хтось спеціально поламав телевежу у Києві. Через неї українці цілу годину не бачили загальнонаціональних каналів. А головне - промову Президента Із Волині. В СБУ свтерджують - диверсії не було.

  Чому досі не знайшли замовників убивства Ґонґадзе, попри те що один із ключових фігурантів справи Пукач уже у в`язниці. Чому не засудили суддю-колядника Зварича. І як знайти депутата-мисливця Лозинського - запитує Ющенко у Генпрокуратури.

  Претензії у Ющенка і до митників та податківців. Керівники відомств вислухали і промовчали.

  Роман Сухан, Олександр Аргат, Олена Угрин, Сергій Кондратьєв, 5 канал

  Попередній матеріал
  Луценко: В апараті Президента - понад 600 корупціонерів
  Наступний матеріал
  Відкрито виставку світлин "Без домні: невидимі люди Києва"
  Теги: