Ющенко, Тимошенко та Литвин мають підготувати до 2 березня спільний документ до МВФ

  Спільний документ до Міжнародного валютного фонду мають підготувати до понеділка 2 березня президент Віктор Ющенко, прем’єр Юлія Тимошенко та спікер Володимир Литвин.

  Про це вони домовилися на сьогоднішній нараді в Секретаріаті Президента - повідомив сам глава держави. За його словами, над документом працюватиме спеціальна робоча група.  Віктор Ющенко також наголосив, що співпрацю з МВФ треба відновити найближчими днями. Цитуємо, час працює проти нас", - зазначив глава держави і запропонував до 1 липня відкласти президентську кампанію, а зараз терміново сапільно ухвалити антикризову програму. 

  Віктор Ющенко, Президент України: "Ми опрацьовуємо цей документ, який формує єдину спільну поілтичну волю для забезпечення його реалізації. Це - конкретне висловлення тих антикризових кроків, які ми вважаємо треба було б зробити, в тому числі і через Верховну Раду. Ми домовилися, що у понеділок о 15.00 цей документ буде предстапвлено".

  Міжнародний валютний фонд готовий ще дати грошей Україні, якщо її влада таки змінить рекордний дефіцит, закладений в ухваленому проурядовою більшістю бюджеті на цей рік. Розмір дефіциту може бути змінений, але лише за умови, що уряд пояснить, звідки він візьме гроші на його фінансування. Про це попередив Макс Альєр - постійний представник в Україні МВФ, який відклав надання Україні нової позики у майже два мільярди кредиту.

  Попередній матеріал
  Європейські газети попереджають про наближення України до економічної прірви
  Наступний матеріал
  В Олеському замку знову горить світло
  Теги:
  Loading...