Ющенко, Тимошенко й Литвин узгодили позицію по МВФ (репортаж)

  Після гучної публічної сварки на останньому РНБО Президент та прем`єр зустрілися на нараді в Секретаріаті. Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко та спікер Володимир Литвин домовилися про узгоджену позицію української влади для звернення до МВФ. Мав бути присутній і лідер найбільшої фракції в Парламенті - Партії регіонів - Віктор Янукович, але він начебто застудився і тому не прийшов.

  До понеділка сторони мають підписати спільне звернення до МВФ. Віктор Ющенко наголосив, що співпрацю з Міжнародним валютним фондом треба відновити якомога швидше і припинити виборчу кампанію, яку як він висловся, дехто розпочав ще до першого липня.

  ***

  Цього разу вони не сваритимуться перед камерами. Перед бесідою на шістьох - Юлія Тимошенко спілкується зі спікером. Окремо -  голова Нацбанку Володимир Стельмах. Микола Азаров - за Віктора Януковича: лідер опозиції ніби-то прихворів. Уже за круглим столом - Президент у майже годинному монолозі перед співрозмовниками - закликає припиняти ворожнечу. Визнає - у них різний світогляд, але криза - не через це. Спробують - помиритися.  

  Результат - потрійний. Насамперед - учасники зобов`язуються підписати декларацію - що з наслідками кризи боротися готові. А ще - дві робочі групи. Перша - займеться листом у Міжнародний валютний фонд - до обіду понеділка. Друга - черговим пакетом антикризових документів. Марно виглядають учасників бесіди журналісти.  Прем`єр цього разу ділиться враженнями про зустріч подалі від Секретаріату - вже у Верховній Раді.

  І опозиціонер Микола Азаров розсекречує: учасники домовилися не робити різких заяв. Щоправда у підписанні декларації - скепсису не приховує. Уже, каже - підписували багато чого: й жодного пункту не виконали. Але, певен, спільнй лист до МВФ - дасть грошовий результат.

  Нагадує - гроші фонду відавати, щоправда, доведеться. А от про дефолт радить навіть не згадувати.

  Ольга Сніцарчук, Андрій Поставець, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.88Мб)

  Попередній матеріал
  В Уряді ще не визначилися чи брати кредит в Росії
  Наступний матеріал
  МВФ пом`якшив вимоги до України
  Теги:
  Loading...