Ющенко не виключив, що на виборах очолить блок свого імені

  Президент не виключив, що на позачергових виборах очолить блок свого імені. Рішення Віктора Ющенка розкритикували навіть у НУНСі. Саме через такий крок глави держави, як зазначив депутат- нунсівець Тарас Стецьків, "Народна самооборона" відмовляється йти на вибори разом з пропрезидентським блоком. Депутатам з НУНС, які підписалися за відтворення демкоаліції , Блок Юлії Тимошенко вже готується запропонувати прохідні місця у своєму списку.

  Як повідомив бютівець Андрій Портнов, його фракція вирішуватиме це питання сьогодні увечері. Там же визначаться і чи оскаржувати Указ президента про розпуск парламенту. В БЮТі вважають, що Віктор Ющенко не має права видавати такий документ до 23 листопада - торішньої дати складання присяги депутатами, адже Конституція України забороняє проводити позачергові вибори впродовж року після останніх перегонів. А регіонали кажуть, що навіть попри розпуск, Верховна Рада 6-го скликання може працювати та ухвалювати рішення доки не оберуть новий склад парламенту.

  Василь Кисельов, народний депут, ПР: "Зараз ВР повноважна і до закінчення виборчої кампанії цієї позачергової депутати мають працювати, і що ще ми можемо прийняти Президент собі навіть не уявляє".

  Ксенія Ляпіна, народний депутат, НУ-НС: "Дуже всі прихильні до того, щоб іти окремим списком нашої України, тому що ми обрали лінію іти за принципами, ане за тими , щоб виглядати там якось, розширювати як то кажуть електоральні поля і мірятися лінікамим рейтингів. ми цього робити не будемо".

  Попередній матеріал
  Україна категорично проти силового захоплення корабля "Фаїна",- Єхануров
  Наступний матеріал
  МЗС Кенії: Домовленності про виплату викупу піратам, які захопили судно "Фаїна", немає
  Теги:
  Loading...