Ющенко: Нардепи прикривають контрабандистів

  Резонансна заява від Президента. Він звинуватив депутатів Верховної Ради у прикриванні злочинних угруповань, які займаються контрабандою.

  На засіданні РНБО Віктор Ющенко сказав, що деякі народні обранці входять до складу банд "Добряки", "Вороб’ї", "Хромой"та "Брокард". Імен цих парламентаріїв глава держави не назвав. Однак попросив Генпрокуратуру та Службу безпеки довести ці справи до суду.

  В СБУ своєю чергою, підтвердили цю інформацію. Виконувач обов`язків голови спецслжуби додав, що загадані контрабандисти є членами  парламентського Комітету з питань з боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Я просив би Службу безпеки - Президент не може назвати партії та народних депутатів, оскільки не було суду над ними. Я думаю, що Генеральний прокурор може сказати, що суд над ними провести надзвичайно складно. Але я переконаний, що при певних обставинах, особливості їх незаконних діянь повинні бути доведені до українського суспільства".

  Валентин Наливайченко, в.о.Голови СБУ: "Сприяння, яке надається, або надавалося злочинним угрупованням, Президент наводив. "Добряки" - зрозуміло, за яким народним депутатом, з якої фракції, матеріали є в прокуратурі. Так звані "Вороб`ї" - так само відомо, що це закінчується прямо на комітеті по боротьбі із оргзлочинністю та корупцією".

  Попередній матеріал
  СБУ: Контрабандистам помогают народные депутаты
  Наступний матеріал
  Національній Медичній академії післядипломної освіти - 90 років
  Теги:
  Loading...