Ющенко: Через підписання «харківських угод» Україна поставила під сумнів своє майбутнє

  Через підписання «харківських угод» Україна поставила під сумнів своє майбутнє, бо відмовилась від стратегічно важливого питання інтеграції в загальноєвропейську колективну систему безпеки. Про таке в інтерв’ю «5 каналу» заявив третій Президент України Віктор Ющенко.
  «Саме головне, що цим кроком, через, начебто, намір здешевити газ, залишити російську базу – ми не тільки відмовились від власної безпекової політики, ми не відкрили собі завтрашній день, щодо інтегрування України в європейську колективну безпекову політику. Тобто ми собі закрили майбутнє. Ми проміняли його начебто на гроші, а насправді ми програли, бо ми маємо його найдорожчий газ в Європі, ми віддали національну територію, ми її продали не отримавши плати. Але саме головне, що ми програли стратегічну для нації політику, бо немає важливішої, не зона вільної торгівлі, ні асоційоване членство не замінять участь України в колективному європейському безпековому клубі, який дає відповідь на одне святе питання вічність України», - заявив Ющенко.
   
  «Це благородна справа – провести денонсацію газової угоди і провести денонсацію «харківських угод», бо вони не відповідають національним інтересам», – додав він.
  Попередній матеріал
  Ющенко: Сьогодні влада би не підписала «харківські угоди»
  Наступний матеріал
  Україна майже вичерпала свій потенціал на російському ринку, - Ющенко
  Теги: