5.ua

Юридична служба ВР оскаржуватиме рішення ВАСУ щодо Мосійчука – Гройсман

  Юридична служба Верховної Ради України оскаржуватиме рішення Вищого адміністративного суду щодо Ігоря Мосійчука.

  Юридична служба Верховної Ради України оскаржуватиме рішення Вищого адміністративного суду щодо незаконності постанови парламенту про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт народного депутата від фракції "Радикальна партія Олега Ляшка" Ігоря Мосійчука.

  Про це Володимир Гройсман сказав у п’ятницю, 27 листопада, під час прес-конференції за підсумками першого року роботи Верховної Ради.

  "Юридична служба Верховної Ради України вважає за доцільне оскаржувати це рішення (Вищого адміністративного суду – 5.ua). Я вважаю, що це є абсолютно справедливим. Що стосується дій, то це просто обов'язок – оскаржити це рішення і відстоювати правоту в суді. І постанову суду адміністративного я коментувати не буду. Я думаю, що це справа юристів", - сказав він. 

  Яке повідомляв 5.ua, 2 листопада 2015 року в ГПУ заявили, що справу щодо Мосійчука закінчено, бо нардеп визнав себе винним в отриманні хабарів. Але в той же день Мосійчук запевнив, що зізнався в отриманні хабара через "жорстокі катування".

  Попередній матеріал
  Жовтень 2015 року визнали рекордно теплим
  Наступний матеріал
  Гройсман сподівається, що наступного пленарного вівторка Рада ухвалить закон про держслужбу
  Теги:
  Loading...