Єжель залишився міністром оборони

  Михайло Єжель залишився у кріслі міністра оборони. На сьогоднішньому засіданні РНБО попри жорстку критику стану Збройних сил з боку Президента кадрових питань не розглядали.

  Михайло Єжель один з перших приходить до зали, де відбувається засідання Ради національної безпеки та оборони. Начальник Генштабу та командувачі військ спершу розташовуються поруч. Але вже за кілька хвилин чомусь пересідають з-за круглого столу на місця в глибині зали. Усім їм сьогодні доведеться звітувати перед Президентом за стан справ у Збройних силах України. Адже минулого тижня Верховному Головнокомандувачу не сподобалося те, що йому розповів командир однієї з авіачастин у Криму. 

  Президенту здалося - в очах його силовиків недостатньо хвилювання. Попри те, що у квітні питання Збройних сил вже розглядали на засіданні РНБО, Віктор Янукович каже, що жодних позитивних змін в армії не відбулося. 

  Які саме кадрові питання хоче поставити Президент? Журналісти цього не побачили. Потому РНБО відбувалося за зачиненими дверима. Проте, ще у вівторок деякі ЗМІ повідомили - крісло хитається саме під Михайлом Єжелем. А на його місце пророкували регіонала Олександра Кузьмука. Втім після двох годин до преси вийшов той самий міністр оборони.

  А Олександр Кузьмук розповів - нинішній команді Міністерства дали місяць. За цей час керівництво Міністерства повинно запропонувати бачення реформи самого міністерства та Збройних сил.

  Олександр Аргат, Борис Матвеєв, Олексій Тищенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Частину вулиці Мазепи у Києві перейменували на Лаврську
  Наступний матеріал
  Голова КС: Ухвалювати Конституцію на референдумі - не можна
  Теги: