Санкції dt.ua

Євросоюз продовжив санкції проти Росії до кінця липня 2018 року

  У Євросоюзі подовжили секторальні економічні санкції щодо Росії до 31 липня 2018 року. Окрім того, Європейська Рада продовжила санкції щодо Криму і Севастополя, а також окремих осіб та російських організацій

  Європейська Рада в четвер, 21 грудня, підтримала продовження секторальних економічних санкцій проти Росії. Вони будуть чинними до 31 липня 2018 року. Рішення ухвалили одноголосно, як того вимагає процедура, повідомляє видання DW.

  Санкції щодо Росії продовжили через те, що на сході України не виконуються повною мірою Мінські домовленості. Нагадаємо, що 14 грудня канцлер Німеччини Анґела Меркель і президент Франції Франсуа Макрон поінформували Європейську Раду про стан виконання цих домовленостей.

  Санкції, запроваджені 31 липня 2014 року, стосуються фінансового, енергетичного та оборонного секторів економіки, а також сфери "товарів подвійного призначення". Крім того, Європейська Рада продовжила до 15 березня 2018 року дію індивідуальних обмежувальних заходів – заборони в'їзду та замороження активів – щодо 150 осіб та 38 організацій із Росії.

  Чинність санкцій, які стосуються Криму та Севастополя, продовжили до 23 червня 2018 року.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала свого підполковника за підозрою в роботі на спецслужби РФ
  Наступний матеріал
  Луценко розповів деталі обшуків у чиновників Запоріжжя
  Loading...