Єврокомісія схвалила перехід України до другого етапу лібералізації візового режиму з ЄС

  Європейська комісія підтримала перехід України до виконання наступної, другої, фази плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

  Про це з посиланням на повідомляє представництво ЄС в Україні повідомляє "Интерфакс-Украина".

  "Єврокомісія дійшла висновку, що Україна створила всі необхідні законодавчі, політичні та інституційні рамки і досягла відповідності вимогам першої фази візового діалогу. А тому можна починати другу фазу, в рамках якої Єврокомісія перевірятиме виконання всіх цих правил", - повідомили в прес-службі органу.

  Як підкреслив голова ЄК Жозе Мануель Баррозу, це рішення є, насамперед, "визнанням важливих законодавчих реформ, які були прийняті протягом останніх місяців".

  "Хоча попереду все ще залишається важлива робота, це дуже конкретний сигнал владі та громадянам України про те, що за умови старанної роботи перевага наближення асоціації з реальні і відчутні для всіх", - Баррозу.

  У свою чергу, єврокомісар з внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем повідомила, що з цього моменту українська сторона може перейти до другої фази виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму.

  Попередній матеріал
  Висуванці "Батьківщини" стали міськими головами Херсона і Чернівців
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики пропонує нові можливості для працевлаштування переселенців
  Теги: