5.ua

Єврокомісія нагадала Україні про відчинені двері ЄС [відео]

  Двері Європи і надалі залишаються відкритими для України. Про це на брифінгу у Брюсселі заявила речниця Європейської комісії, Піа Аренкільде Хансен.

  Однак зараз після відмови президента підписати договір у Вільнюсі – можливості укладення Угоди з Україною немає. Підписати ж документ Євросоюз зможе, коли Київ виконає взяті на себе зобов'язання щодо проведення реформ. Хансен нагадала про спільну заяву верховного представника ЄС із питань закордонних справ Кетрін Ештон та єврокомісара з розширення Штефана Фюле, у якій дипломати засудили силовий розгін Євромайдану у Києві. Водночас, у Брюсселі закликали українську владу та опозицію не вдаватися до насильства і вирішити проблеми шляхом переговорів.

  Піа Аренкільде Хансен, речниця Європейської комісії: «Ми відзначили демонстрації на підтримку європейського вибору країни, які прокотилися Україною. І закликаємо українську владу поважати свободу слова, свободу мирних зібрань, вільні та відкриті медіа. І ми наголошуємо, що засуджуємо будь-яке насильство та атаки на громадські установи. Ми вважаємо, що обидві сторони мають максимально утриматися від сили і вирішити всі розбіжності мирно, шляхом політичного діалогу».

  Попередній матеріал
  Голова Єврокомісії: увага всієї Європи прикута до України [відео]
  Наступний матеріал
  Львів попрощається із Лесею Гонгадзе [відео]
  Теги:
  Loading...