Євродепутат: якщо Тимошенко не звільнять – угоди про асоціацію не буде

  Угоду про асоціацію не підпишуть, якщо справу Тимошенко не вирішать до 21-го жовтня. Про таке в ефірі 5-го каналу заявив віце-президент Європейської народної партії, Яцек Саріуш-Вольський.

  Депутат Європарламенту наголосив – лікування та звільнення екс-прем’єра є принциповим моментом у відносинах Європи та України. Тож, справу опозиціонерки – потрібно владнати до зустрічі чільників зовнішньополітичних відомств країн Євросоюзу  наприкінці жовтня.

  Яцек Саріуш-Вольський, віце-президент Європейської партії, депутат європарламенту: «Справа Юлії Тимошенко є символічною – угода про асоціацію не буде підписана, якщо вона не буде звільнена, тому що це принцип Європейського союзу. Отже, ми очікуємо кінцевого рішення, коли вона зможе поїхати на лікування і до 21-го жовтня це питання має бути вирішено, тому що 21-го жовтня відбудеться зустріч міністрів іноземних справ країн-членів ЄС, там буде заслуханий звіт, автором якого я є, після чого буде проведена ратифікація за умов того, що всі вимоги буде виконано. Якщо умови ЄС не будуть виконанні, то немає жодних маневрів, жодних можливостей для підписання. Це має відбутися зараз, якщо це буде виконано пізніше – я думаю, що України запізниться».

  Попередній матеріал
  Масове отруєння на Сумщині – 10 осіб шпиталізовано
  Наступний матеріал
  Сьогодні Венеційська комісія оцінить український закон про вибори
  Теги:
  Loading...