24tv.ua

Єврейську громаду в Україні обурила антисемітська заява прес-секретаря Саакашвілі

"Культивування ненависті на підґрунті антисемітизму не має права на існування", – наголосив Почесний консул Ізраїлю в Західному регіоні України

Єврейська громада розгнівана антисемітською заявою прес-секретаря Міхеіла Саакашвілі Дарини Чиж. Про це повідомляє Сursorinfo.

Зокрема, Почесний консул Ізраїлю в Західному регіоні України Олег Вишняков заявив: "Антисемітизм в будь-якому його прояві повинен жорстко припинятися. Особливо, коли мова йде про офіційних представників політиків, які контактують з великими аудиторіями людей. Культивування ненависті на підґрунті антисемітизму не може бути елементом політичної гри і не має права на існування в цілому".

Раніше прес-секретарка екс-очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі Дарина Чиж зневажливо написала на власній сторінці у Facebook:

фото із соцмереж

На відповідну заяву вже відреагував Голова Всеізраїльського об'єднання вихідців з України Давид Левін. "Це нахабне антисемітське висловлювання прес-секретаря Михеіла Саакашвілі примітно тим, що йде від близького оточення людини, яка позиціонує себе борцем за демократію. Місце людей, що дозволяють собі подібні заяви, у лавах чорносотенців. Дивно, що Саакашвілі досі не відгукнувся на заяву свого прес-секретаря. Мовчання знак згоди?" – питається Левін.

Не приховував емоцій і директор Українського єврейського комітету Едуард Долинський. Він прокоментував: "Антисемітські висловлювання прес-секретаря Михеіла Саакашвілі стосовно Президента України змушують задуматися про те, чи не культивується ця тема в його колах. Дарина Чиж не сказала нічого нового, ми вже неодноразово це чули з вуст різних політиків і активістів, але команда Саакашвілі засвітилася на цьому терені вперше, і боюся, що не востаннє". 

Михеіл Саакашвілі відсторонив Дашу Чиж від своєї кампанії саме через це її висловлювання, про що повідомив у себе на сторінці у Facebook.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Хуг: СММ ОБСЄ збільшить кількість спостерігачів на Донбасі
Наступний матеріал
Саакашвілі влаштував мітинг під Адміністрацією Президента
Loading...