5.ua

ЄС пропонує Януковичу "частково" помилувати Тимошенко [відео]

  Хоча раніше вирішити це питання планували 21 жовтня на засіданні Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ. Через відсутність прогресу у вирішенні питання Тииошенко продовжили напередодні і роботу місії Кокса- Квасневського до середини листопада. Євроюз просить помилувати Юлію Тимошенко хоча б частково. Екс-президент Польщі Олександр Квасневський пояснив, можна зменшити термін ув’язнення опозиціонерці з 7-ми до 2-ох років, які колишня прем'єр вже відсиділа. 

  Олександр Квасневський, представник місії Європарламенту в Україні: "Я весь цей час перебував між Києвом і Брюсселем. Три дні на тиждень, я оптиміст, потім, після певних зустрічей, я три дні песиміст. А щонеділі я думаю, як змінити ситуацію".

  Пет Кокс, представник місії Європарламенту в Україні: "Умови для підписання Угоди про асоціацію встановили європейські міністри. Мета нашої місії - домогтися їх виконання. Головна вимога - звільнення Юлії Тимошенко. Після двадцяти двох візитів до України ми все ще сподіваємося на успіх місії".

  Попередній матеріал
  Перший день виборчої кампанії до повторних виборів у ВР
  Наступний матеріал
  Остаточне рішення про підписання Угоди про асоціацію з Україною ЄС ухвалить 18 листопада