Єхануров на камери пообідав у солдатській їдальні (репортаж)

  Наряди на кухню не повернуться. А їжу для військових і надалі готуватимуть цивільні приватні структури - вирішили сьогодні на нараді в Міністерстві оборони. А щоб довести якість армійського харчування, міністр пообідав у солдатській їдальні.
  Це хлопці з автомобільної бази, яка обслуговує Генштаб. На обід у них сьогодні розсольник, печеня та салат. Харчування кожного з них обходиться державі щодня у 35 гривень, з них вартість продуктів складає лише половину. Решта - оплата витрат приватних фірм, що харчують військових. Смакувати солдатський обід, на прохання журналістів, приходить міністр оборони. Їсть за столом із трьома солдатими і нахвалює.

  Солдати кажуть - схожий обід у них щодня. Спеціально до приходу міністра нічого смачненького кухарі не додали. Але хлопці проговорилися - часом їх таки залучають до робіт, пов`язаних із приготуванням їжі. Зокрема строковики розвантажують продукти. Хоча робити це мають підприємці власними силами.

  Міністр каже - це погано, але без цього зараз обійтися неможливо. Мовляв, система аутсорсингу у військах тільки налагоджується. Про інші проблеми щодо харчування міністр радився із командним складом збройних сил перед обідом. Виявляється і у Міністерстсва є претензії до підприємців. Адже ті часом підміняють продукти, а командири частин не можуть їх проконтролювати. Також невчасно розраховуються із комунальниками. Проте відмовлятися від послуг цивільних на армійській кухні ніхто не збирається. Звинувачення у зловживаннях в сфері харчування військових міністр відкидає і написав Юлії Тимошенко листа з поясненнями.

  Присутній на нараді екс-міністр оборони, а нині народний депутат Олександр Кузьмук уважає, що порушення з боку Міноборони все ж таки є. І висновок КРУ - це лише логічне продовження тих зауважень, які Президент робив військовим ще два роки тому. Тож попри те, що питання зловживань у Міністерстві набуло явного політичного забарвлення, у всьому мають розібратися слідчі Генпрокуратури та СБУ, переконаний член комітету Верховної Ради з питань оборони.

  Олександр Аргат, Сергій Щекочіхін, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.75Мб)
  Попередній матеріал
  Син Луценка виграв суд у німецької газети "Більд"
  Наступний матеріал
  На Львівщині поховали прочан, які загинули в ДТП 24.05.09 (репортаж)
  Теги:
  Loading...