Фото atn.ua

Яценюк скоротив візит до Риму – але встиг зустрітись з Папою

  Скоротити свій візит до Італії змушений український прем'єр Арсеній Яценюк. Про таке заявили у прес-службі політика. Причина – напружена ситуація в Україні. Відтак, Яценюк повернеться до Києва вже сьогодні.


  На завтрашній урочистій канонізації двох понтифіків у Ватикані залишаться міністр Кабінету міністрів Остап Семерак та виконувач обов'язків глави МЗС Андрій Дещиця.

  Нагадаємо, сьогодні Арсеній Яценюк зустрівся з чільником італійського уряду Матео Ренці. Потому прем'єр-міністр України відбув до Ватикану на аудієнцію до Папи Римського. У поїздці Яценюка супроводжував настоятель української греко-католицької церкви Святослав Шевчук. Під час зустрічі політик попросив главу святого престолу згадати у своїх молитвах український народ. Він переконаний: святий престол висловить свою позицію у найкоротші терміни.

  Аудієнція тривала 18 хвилин. Під час неї Франциск подарував чільнику українського уряду ручку з побажаннями підписати нею мирну угоду. Зі свого боку, Арсеній Яценюк презентував понтифіку фотографію, зроблену 1 січня на Майдані Незалежності, зазначивши, що на цій площі за свою свободу і права боролися мільйони українців. Після зустрічі прем'єр заявив, що попросив Папу Римського молитися за Україну і зробити усе, щоб у Європі були мир і стабільність. Яценюк також зазначив, що саме завдяки церкві минулого століття вдалося уникнути кількох воєн.
  Попередній матеріал
  Міноборони посилить захист аеродромів після підриву вертольота у Краматорську
  Наступний матеріал
  Донецькі патріоти прибирали місто і знищували сепаратистське сміття
  Loading...