Яценюк: Парламент чітко сказав - Україна не буде членом Митного союзу

  Ухвалене Верховною Радою рішення щодо визначення головним зовнішньоекономічним пріоритетом України Європейську інтеграцію – перемога опозиції. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк.

  «Сьогодні, нарешті, майже конституційною більшістю, парламент України чітко сказав – Україна не буде членом Митного союзу. Я вважаю це перемогою опозиції», - заявив Яценюк.
   
  «Парламент сьогодні визначився, що Україна підпише зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, що Україна підпише угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Парламент сьогодні визначився у тому, що ми не можемо вступати і ЄС, а саме у зону вільної торгівлі, і бути членами Митного союзу – і це позиція у першу чергу наших європейських партнерів. Тому парламент сказав – з Митним Союзом ми працюємо виключно на правилах визначених Світовою торговельною організацією, або по простому, з Митним союзом ми теж будемо підписувати угоду про зону вільної торгівлі, нам цікаві російські ринки, ринки Білорусі та Казахстану», – підкреслив політик.

  Попередній матеріал
  Яценюк: Азаров «проковтнув» недипломатичні висловлювання Лукашенко
  Наступний матеріал
  Землетрус у Туреччині: 4 людини загинули
  Теги: