Яценюка обрано головою політради партії "Народний фронт"

  Головою політради партії "Народний фронт" обрано прем'єр-міністр України Арсенія Яценюка, а керівником центрального штабу партії - Олександра Турчинова, таке рішення було прийнято в ході першого етапу позачергового з'їзду партії в Києві 10 вересня.


  "Ми сьогодні не будемо закривати з'їзд і зберемося через кілька днів, щоб прийняти програму (партії - Ред.), та яка зараз готується", - цитує "Інтерфакс-Україна" Турчинова.

  За його словами, з'їзд також обере політраду партії.

  Яценюк вважає, що "Народний фронт" зібрав сильну команду, а країні необхідне єднання всіх демократичних сил на майбутніх парламентських виборах.

  "Рецепт нашої перемоги - в об'єднанні і єдності всіх демократичних сил. Наша позиція полягає в тому, що два роки тому ми об'єдналися в опозицію заради країни", - сказав він.

  Яценюк зазначив, що у нього немає надмірних очікувань від передвиборчої кампанії, так як вибори пройдуть за старим законодавством і олігархи (чи їх висуванці) все рівно потраплять до Верховної Ради.

  Тим не менш, він вірить в майбутнє партії "Народний фронт".

  "Цією командою ми пройдемо далі. Ми сформували сильну нову команду, де кожен відповідає за те, що знає", - сказав Яценюк.

  Довідково. Партію "Народний фронт" зареєстровано 31 березня 2014 року. До цього Турчинов був першим заступником голови партії "Батьківщина", Яценюк - очолював політраду партії "Батьківщина".
  Попередній матеріал
  У Києві почали збільшувати швидкість руху громадського транспорту
  Наступний матеріал
  Польща припинила реверс газу в Україну через зменшення об‘єму поставок з Росії