5.ua

Яценюк звинуватив Раду у популізмі та запропонував переформатувати уряд

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував народним депутатам України розпочати консультації про переформатування складу українського уряду.


  "Хотів би оголосити публічно членам коаліції: я пропоную розпочати процес консультацій щодо переформатування і посилення Кабінетів міністрів України", - заявив Яценюк на пленарному засіданні парламенту 4 липня.

  Окрім того прем’єр розкритикував Верховну Раду за прийняття "популістських законів, на реалізацію яких немає коштів у держбюджеті".

  Яценюк нагадав, що Верховна Рада прийняла базовий закон про подолання фінансової кризи, який дозволив отримати перший транш кредиту від Міжнародного валютного фонду.

  "Підкреслюю, що це лише перший транш МВФ. На інші транші нам також потрібно буде приймати відповідні закони. На жаль, два десятки інших законів, які внесено Кабінетом міністрів України, не отримали підтримку парламенту", - заявив прем'єр.

  У той же час він підкреслив: "Однак проголосований парламентом ряд законів, які не забезпечені бюджетним фінансуванням... які неможливо виконати і їх ніхто не буде виконувати, тому що грошей в країні немає".

  За даними прем'єра, за останні 4 місяці парламент прийняв 8 законів, які вимагають до 2016 року витрат із держбюджету на 11,5 млрд грн.

  "Ще прийняті та знаходяться на підпису (у президента) 6 законів, які в цілому до 2016 року передбачають видатки бюджету ще на 34 млрд грн", - додав Яценюк.

  "Це суми популізму і брехні людям. Цих грошей немає", - резюмував прем'єр.
  Попередній матеріал
  У Росії посилили кримінальну відповідальність за заклики до сепаратизму
  Наступний матеріал
  РНБО не виключає введення воєнного стану в Україні
  Loading...